Loteria z napędem NA 4 KOŁA

Nagroda główna:

John Deere 5058 E
Ciągnik

Zasady  loterii

Co zrobić, aby wziąć udział w loterii?

Kup w terminie 01.02-30.04.2021 r. produkty Grupy Azoty* za co najmniej 1000 zł brutto i zachowaj dowód zakupu.

Zarejestruj swój dowód zakupu TUTAJ lub wysyłając SMS-a pod nr 70 966 (koszt SMS-a 0,62 zł z VAT) o treści GRUPAAZOTY.numer paragonu fiskalnego lub GRUPAAZOTY.numer faktury.

Codziennie do wygrania 4 x 1000 zł, a w finale ciągnik John Deere 5058E.

Weź udział w loterii od 01.02 do 30.04.2021 r.
Szczegóły i regulamin loterii audioteksowej pod nazwą "Dbamy o polską ziemię" znajduje się TUTAJ. *Lista produktów promocyjnych dostępna w regulaminie. Loteria dla osób pow. 18 roku życia. Organizator: Unique One Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie. Pamiętaj, zachowaj wszystkie dowody zakupu.

Okres przyjmowania zgłoszeń zakończył się 30.04.2021r.

PRODUKTY

Lista Zwycięzców

Znajdź siebie

Zwycięzca Miejscowość
Michał Wodynie
Karol Połaniec
Radosław Kisielice
Zdzisław Lipie
Marek Ulchówek
Teresa Józefów nad Wisłą
Paweł Kocierzew
Monika Błaszki
Anna Gorzów Śląski
Grzegorz Pruszcz
Jacek Gorzów Śląski
Robert Buk
Jan Strzegom
Michał Środa Wielkopolska
Jan Korzenna
Bogdan Stawiski
Dawid Siedlec
Krzysztof Latowicz
Jarosław Stroniec
Krzysztof Wodzisław
Dariusz Błędów
Grzegorz Stroniec
Jan Kłoczew
Piotr Nowa Sucha
Szymon Korzeniec
Anna Gorzów Śląski
Kazimierz Rychliki
Waldemar Obsza
Violetta Kruszyn
Marek Pępowo
Paweł Kocierzew
Marcin Gronowo Elbląskie
Marek Miastko
Zbigniew Gołymin Ośrodek
Łukasz Abramów
Mariusz Ostrów Mazowiecka
Joanna Bełżyce
Mirosława Kutno
Adam Kwidzyn
Adam Zamość
Grzegorz Zamość
Radosław Głuchów
Radosław Hrubieszów
Marek Zasole Bielańskie
Paweł Pępowo
Zbigniew Siekierczyn
Piotr Krasiczyn
Andrzej Wojnicz
Anna Prudnik
Marcin Bychawa
Łukasz Cielądz
Anida Żarki
Czesław Oława
Grzegorz Milanów
Stefan Jastrzębie Zdrój
Zdzisław Łapy
Arkadiusz Biała Piska
Marcin Szadek
Agnieszka Opinogóra
Krzysztof Piątek
Rafał Głogówek
Krzysztof Strzelce Krajeńskie
Adam Goszczanów
Kamil Firlej
Arkadiusz Ciecierzyn
Andrzej Bielany
Łukasz Koziegłowy
Sławomir Czerniewice
Piotr Koneck
Grzegorz Łaziska, Jemielnica
Adam Dzierzgoń
Bogdan Przelewice
Marcin Białobrzegi
Łukasz Hrubieszów
Jacek Łask
Dariusz Moskarzew
Krzysztof Piątek
Sebastian Żerdziany
Andrzej Brzesko
Adam Kraków
Mirosław Rozdrażew
Anna Charsznica
Tomasz Dąbie
Agnieszka Dąbrowa Białostocka
Paweł Kocierzew
Krzysztof Radomsko
Robert Sułów
Piotr Ożarów
Kornelia Łubniany
Małgorzata Pisz
Leszek Ożarów
Łukasz Lublin
Paweł Leszno
Marek Teletyn
Martyna Stara Błotnica
Marcin Kotuń
Ireneusz Błonie
Dorota Opole
Damian Pełczyce
Piotr Przemęt
Beata Dąbki
Marcin Mełno
Paweł Krzczonów
Małgorzata Rypin
Mirosław Hajnówka
Kazimierz Klukowo
Dariusz Przesmyki
Łukasz Opatów
Dagmara Stara Błotnica
Robert Górowo Iławeckie
Sławomir Lipsko
Aleksander Warszawa
Andrzej Zambrów
Waldemar Końskowola
Rafał Maszewo
Sławomir Mokobody
Cezary Ożarów
Janusz Wohyń
Kazimierz Drawno
Robert Siedlec
Paweł Kcynia
Mariusz Nowe Piekuty
Andrzej Dobrzyca
Marcin Kamiennik
Karol Orzesze
Natalia Lubiszyn
Wiktor Rybna
Jarosław Łąka
Jerzy Bychawa
Aneta Chąśno
Milena Wodynie
Mariola Krzywin
Janusz Głogówek
Danuta Końskowola
Kinga Raszyn
Dariusz Pokój
Rudolf Pyskowice
Witold Paprotnia
Mariusz Wysokie
Tomasz Jablonna Lacka
Urszula Białopole
Jan Brąszewice
Grzegorz Gzy
Mikołaj Zemborzyce Tereszyńskie
Monika Witonia
Łukasz Iwanowice
Adam Dziadkowice
Arkadiusz Hażlach
Bożena Michów
Marek Hrubieszów
Marian Hanna
Dagmara Stara Blotnica
Marek Stara Błotnica
Maria Opole
Robert Radzanów
Grzegorz Bychawa
Łukasz Góra Świętej Małgorzaty
Kazimierz Wilamowice
Andrzej Dobrzyca
Dariusz Szczawin Kościelny
Marcin Ulan Majorat
Jarosław Krasne
Marek Czyże
Tadeusz Nienadówka
Danuta Michów
Marek Podedwórze
Jan Majdan Stary
Anna Pszenno
Bernadetta Białystok
Mateusz Piątnica Poduchowna
Roman Bychawa
Krzysztof Poświętne
Mariusz Zakrzew
Łukasz Tczów
Mateusz Borowie
Hubert Bodzentyn
Zdzisław Prostki
Andrzej Mostkowo
Tomasz Modliborzyce
Piotr Kraśniczyn
Wojciech Skomlin
Henryk Miejska Górka
Stefan Jastrzębie Zdrój
Florian Lubiąż
Władysław Świdwin
Zbigniew Niegosławice
Roland Lubanie
Wojciech Kazanów
Artur Kocmyrzów
Wenencja Garwolin
Kazimierz Jarczów
Tomasz Gołymin
Krzysztof Warszawa
Paweł Wiślica
Dariusz Żelechów
Janusz Sokoły
Eugeniusz Łaszczów
Ireneusz Bełchatów
Dawid Stara Błotnica
Radosław Jedlińsk
Daniel Nieczajna Górna
Bronisław Młyny
Dariusz Łódź
Zbigniew Zawichost
Bożena Zbuczyn
Mariusz Niedrzwica Duża
Jolanta Nagłowice
Wojciech Baćkowice
Mariusz Huta
Marek Łapanów
Marek Daszyna
Dorota Sadki
Dorota Sadki
Łukasz Dziadkowice
Małgorzata Żórawina
Tomasz Skalbmierz
Justyna Oława
Karol Miłoradz
Grzegorz Goworowo
Dariusz Pępowo
Mariusz Ożarów
Dariusz Rudniki
Anna Jaraczewo
Leszek Ślesiń
Dariusz Pępowo
Emilia Masłowice
Radosław Toruń
Patryk Bychawa
Michał Pyrzyce
Tomasz Dwikozy
Bartosz Witkowo
Jarosław Kazimierz Dolny
Paweł Kozienice
Piotr Legnickie Pole
Urszula Stara Błotnica
Artur Nowizna
Piotr Parczew
Hubert Szepietowo
Piotr Sylwester Ostróda
Władysław Janowice
Stanisław Studzionka
Mateusz Czerniejewo
Bartłomiej Tyszowce
Piotr Wiązownica
Artur Gralewo
Artur Turobin
Adrian Rudna
Łukasz Skalbmierz
Stanisław Lubień Kujawski
Damian Łobżenica
Stanisław Strzegowo
Jarosław Domaniów
Agata Żyrzyn
Piotr Chełm
Agnieszka Wojciechowice
Ewa Śrem
Daniel Gogolin
Marcin Borów
Przemysław Lipsko
Mateusz Mońki
Andrzej Rozprza
Anna Brześć Kujawski
Zbigniew Siemień
Andrzej Lipka
Paweł Radzanowo
Robert Łęczyca
Artur Kazimierza Wielka
Robert Łęczyca
Kamil Kozienice
Robert Jarczów
Stanisław Wiśniewo
Sebastian Świdnica
Krzysztof Biecz
Edward Czyżew
Mirosław Krzesk
Daniel Kłoczew
Agnieszka Waśniów
Adam Pałecznica
Krzysztof Gąsawa
Mariusz Niedrzwica Duża
Regina Tarnowiec
Małgorzata Przedecz
Damian Pietrowice Wielkie
Mateusz Brańsk
Tomasz Czarna
Jolanta Ujazd
Justyna Przyrów
Joanna Werbkowice
Dominik Malanów
Janusz Wizna
Adam Borowie
Tomasz Jędrzejów
Adam Żyrzyn
Janusz Środa Śląska
Marek Przytyk
Łukasz Góra Świętej Małgorzaty
Dominik Stary Cykarzew
Józef Leśnica
Joanna Proszowice
Małgorzata Cedynia
Maria Telatyn
Robert Raciąż
Jan Suchowola
Arkadiusz Santok
Marcin Kobylin Borzymy
Marek Budziszewice
Jolanta Ujazd
Wojciech Suszec
Wojciech Niegowa
Bartłomiej Skrzyszów
Paweł Krzepice
Sebastian Laskowice
Monika Błaszki
Jakub Bolimów
Tomasz Książ Wielki
Krzysztof Wieprz
Robert Lelów
Łukasz Wierzbica
Tomasz Staszów
Roland Pietrowice Wielkie
Sebastian Ostrów Mazowiecka
Piotr Komarówka Podlaska
Wioleta Stopnica
Damian Dąbrowa Chełmińska
Jacek Kowalewo Pomorskie
Artur Kampinos
Andrzej Gniewkowo
Marta Prószków
Tomasz Lubowo
Krzysztof Wodzisław
Przemysław Grabów
Adam Goszczanów
Fabian Gnojno
Mariusz Bychawa
Marek Izbica
Mariusz Bychawa
Kamil Żyrzyn
Rafał Domecko
Halina Gdów
Leopold Krajenka
Piotr Rybno
Dariusz Kamień
Marcin Parczew
Kacper Rychtal
Mateusz Chalin
Dariusz Karniewo
Cezary Pokrzywnica
Robert Nowa Brzeźnica
Andrzej Mostkowo
Adam Lubochnia
Dorota Zadzim
Natalia Michów
Ernest Podedwórze
Kamil Żyrzyn
Michał Łubnice
Krystian Stęszew

ZWYCIĘZCA nagrody głównej:

RADOSŁAW, WOJCIECHOWICE
GRATULUJEMY!