Serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w naszej loterii. Oto lista zwycięzców:

Nagroda główna

Jan D. Wola Gałęzowska

Losowanie dodatkowe

  • 1. Adrian M. Busko-Zdrój
  • 2. Andrzej N. Sobolew
  • 3. Arkadiusz B. Płock
  • 4. Arkadiusz J. Biała Piska
  • 5. Arkadiusz J. Biecz
  • 6. Barbara M. Kleczanów
  • 7. Janusz B. Choceń
  • 8. Edward G. Opatów
  • 9. Edyta S. Szadek
  • 10. Emilia K. Mosłowice
  • 11. Gerard L. Krzanowice
  • 12. Helena P. Przyłęk
  • 13. Janusz D. Włostów
  • 14. Jarosław S. Nowa Słupia
  • 15. Jolanta W. Prusy
  • 16. Katarzyna S. Turobin
  • 17. Krystyna P. Leżajsk
  • 18. Krzysztof K. Osięciny
  • 19. Krzysztof K. Łęczyca
  • 20. Krzysztof M. Puchaczów
  • 21. Liliana M. Kalinów
  • 22. Łukasz B. Izbica
  • 23. Manfred K. Toszek
  • 24. Marcin I. Miejska Górka
  • 25. Mikołaj K. Rojewo
  • 26. Mirosław R. Łowicz
  • 27. Paweł J. Będków
  • 28. Paweł L. Dziekaństwo
  • 29. Paweł W. Kocierzew
  • 30. Piotr M. Zdziłowice
  • 31. Rajmund K. Wierzchlas
  • 32. Robert S. Domaniów
  • 33. Roman P. Raszków
  • 34. Sebastian W. Turew
  • 35. Sylwester B. Burzenin
  • 36. Wieńczysław C. Żnin
  • 37. Wojciech P. Pielgrzymowice
  • 38. Zbigniew S. Sułów
  • 39. Jacek R. Pokrzywnica
  • 40. Kazimierz N. Złotoryja
  • 41. Krzysztof P. Hrubieszów
  • 42. Wiesław W. Oława
  • 43. Radosław S. Grabów
  • 44. Krzysztof G. Biała

Nagroda tygodnia
30.04.2019 r.

  • 1. Andrzej S. Mała Wieś
  • 2. Sławomir D. Sobolew
  • 3. Piotr I. Zbuczyn
  • 4. Paweł W. Kocierzek
  • 5. Paweł D. Wiśniowa
  • 6. Mariusz N. Kozienice
  • 7. Mariusz G. Sobolew
  • 8. Lidia S. Opatów
  • 9. Karol P. Ostaszewo
  • 10. Anna S. Sadowie
  • 11. Krzysztof W. Radzanowo

Nagroda tygodnia
23.04.2019 r.

  • 1. Piotr K. Strzebielino
  • 2. Sławomir B. Sońsk
  • 3. Adam L. Głubczyce
  • 4. Agnieszka K. Krypno Kościelne
  • 5. Andrzej J. Stara Biała
  • 6. Andrzej M. Lidzbark Warm.
  • 7. Jacek D. Rusiec
  • 8. Joanna F. Proszowice
  • 9. Kryspian J. Bożejewiczki
  • 10. Leszek Ż. Ożarów
  • 11. Łukasz A. Krzyżanów
  • 12. Łukasz B. Nowa Wieś
  • 13. Mariusz W. Piotrków Kuj.
  • 14. Piotr C. Daszyna
  • 15. Stanisław Z. Potomia

Nagroda tygodnia
16.04.2019 r.

  • 1. Zbigniew S. Strzebielino
  • 2. Sławomir B. Sońsk
  • 3. Piotr G. Lublin
  • 4. Alicja Z. Bartoszyce
  • 5. Andrzej G. Michów
  • 6. Dariusz S. Sobolew
  • 7. Henryk G. Lututów
  • 8. Janusz S. Czernice Borowe
  • 9. Kazimierz P. Głuchów
  • 10. Łukasz M. Biała
  • 11. Łukasz P. Kochanowice
  • 12. Maria N. Jakubów
  • 13. Maria O. Strzelce Wielkie
  • 14. Przemysław J. Rostarzewo
  • 15. Rafał T. Górznie

Nagroda tygodnia
09.04.2019 r.

  • 1. Adam T. Zbuczyn
  • 2. Andrzej B. Świerczów
  • 3. Jadwiga S. Rokietnica
  • 4. Jerzy K. Miejsce Odrzańskie
  • 5. Joanna D. Parczew
  • 6. Krzysztof S. Ożarów
  • 7. Marcin C. Lidzbark
  • 8. Mariusz K. Zamość
  • 9. Michał A. Karczmiska Pierwsze
  • 10. Paulina C. Błędów
  • 11. Paweł L. Tarnogóra
  • 12. Paweł P. Mogielnica
  • 13. Robert M. Chroberz
  • 14. Wojciech G. Bonisław
  • 15. Wojciech P. Wohyń
  • 16. Karol M. Linia
  • 17. Krystian M. Wysokie
  • 18. Marian C. Laszki

Nagroda tygodnia
02.04.2019 r.

  • 1. Barbara P. Oława
  • 2. Jan B. Świerczów
  • 3. Bartłomiej G. Olesno
  • 4. Błażej N. Brześć Kujawski
  • 5. Dariusz K. Widawa
  • 6. Joanna F. Proszowice
  • 7. Karol J. Świecie nad Osą
  • 8. Katarzyna R. Parczew
  • 9. Marek K. Kęsowo
  • 10. Mirosław O. Secemin
  • 11. Robert R. Ciechanowiec
  • 12. Ryszard B. Sztabin
  • 13. Tomasz U. Uniejów
  • 14. Wojciech L. Korycin
  • 15. Wojciech M. Gołąb
  • 16. Zbigniew B. Przasnysz
  • 17. Slawomir J. Opatów

Nagroda tygodnia
26.03.2019 r.

  • 1. Aleksandra Z. Bierzwienna Długa-Kolonia
  • 2. Barbara D. Nowe Piekuty
  • 3. Grzegorz M. Miodusy Wielkie
  • 4. Grzegorz S. Batorz
  • 5. Andrzej G. Płock
  • 6. Andrzej Ł. Opatów
  • 7. Marcin B. Żyrzyn
  • 8. Marcin S. Szadek
  • 9. Marcin S. Karniewo
  • 10. Mirosława I. Krzesk
  • 11. Stanisław P. Oziębłów
  • 12. Wiesław G. Bielsk
  • 13. Zbigniew M. Siedliska
  • 14. Zbigniew B. Drzonowo
  • 15. Kazimierz B. Wilamowice
  • 16. Wojciech R. Dymaczewo Nowe
  • 17. Sebastian K. Wróblew

Nagroda tygodnia
19.03.2019 r.

  • 1. Grzegorz W. Borzęcin
  • 2. Ewa O. Czermin
  • 3. Stefan T. Jastrzębie-Zdrój
  • 4. Dariusz Ż. Lubin
  • 5. Mirosław K. Staroźreby
  • 6. Kazimierz K. Szczuczyn
  • 7. Jacek M. Teresin
  • 8. Sławomir G. Wyrzysk
  • 9. Jolanta M. Rząśnik
  • 10. Marcin C. Narok
  • 11. Władysław K. Nasielsk
  • 12. Beata T. Jabłoń
  • 13. Jarosław B. Uchanie
  • 14. Maciej T. Gościcino
  • 15. Maciej N. Narol
  • 16. Tomasz R. Kodeń
  • 17. Tomasz P. Tuchowicz
  • 18. Sławomir K. Wojciechowice

Nagroda tygodnia
12.03.2019 r.

  • 1. Andrzej S. Pilica
  • 2. Mateusz C. Kuźnik
  • 3. Grzegorz K. Wilczyce
  • 4. Kamil A. Jabłoń
  • 5. Kamil S. Marklowice
  • 6. Karolina O. Karniewo
  • 7. Krzysztof B. Lubień Kujawski
  • 8. Michał K. Michałów
  • 9. Paweł C. Wilczyce
  • 10. Robert M. Osiny
  • 11. Sławomir K. Zadzim
  • 12. Sławomir M. Wysoka Strzyżowska
  • 13. Sławomir S. Brzeźnio
  • 14. Stanisław B. Ożarów
  • 15. Tomasz D. Krynice
  • 16. Wojciech S. Kroczów Mniejszy
  • 17. Marcin B. Ulan-Majorat

Nagroda tygodnia
05.03.2019 r.

  • 1. Krystian G. Irządze
  • 2. Jacek M. Rudka
  • 3. Józef D. Dębno
  • 4. Krzysztof M. Horyszów
  • 5. Krzysztof M. Biała
  • 6. Maciej T. Platerów
  • 7. Marcin Ł. Trzydnik Duży
  • 8. Piotr F. Bestwinka
  • 9. Robert J. Jaszowice Kol
  • 10. Tadeusz Ć. Borkowo-Falenta

Nagroda tygodnia
26.02.2019 r.

  • 1. Bogdan M. Bulkowo
  • 2. Elżbieta K. Czerniewice
  • 3. Grzegorz D. Milejów
  • 4. Janusz R. Naruszewo
  • 5. Karol K. Czarnocin
  • 6. Łukasz B. Wolica
  • 7. Marcin R. Jastrzębniki
  • 8. Marian W. Opole
  • 9. Przemysław B. Grabowo
  • 10. Stanisław P. Lubień Kujawski
  • 11. Tomasz K. Końskowola
  • 12. Wiesław F. Krzywcza
  • 13. Zbigniew M. Komarów

Nagroda tygodnia
19.02.2019 r.

  • 1. Dorota S. Opole
  • 2. Jakub M. Mokre
  • 3. Jarosław K. Gostynin
  • 4. Marcin M. Gorzów Śląski
  • 5. Milena G. Jarocin
  • 6. Radosław S. Lelów
  • 7. Rafał S. Głubczyce
  • 8. Renata K. Charsznica
  • 9. Ryszard B. Bargłów Kościelny
  • 10. Ryszard F. Sędzimirowice
  • 11. Wioletta D. Sokół
  • 12. Wojciech G. Suszec
  • 13. Zbigniew J. Sochaczew