LISTA ZWYCIĘZCÓW

1000 ZŁ

Magdalena, Wojciechowice
Adrian, Charsznica
Joanna, Proszowice
Janusz, Damnica
Jarosław, Sypniewo
Stanisław, Rogowo
Karol, Mława
Jan, Kęsowo
Radosław, Zambrów
Marcin, Skalbmierz
Jan, Sznyfin
Mariusz, Jasienica
Arkadiusz, Jastrzębniki
Sławomir, Grabów
Izabela, ZALESKIE
Karol, Nysa
ROMAN, TOPCZEWO
Adam, Krzesk
Ryszard, Janowiec Wlkp.
Maria, Stara Błotnica
Czesław, Smętówko
Magdalena, Tuszyn
Wojciech, Uchanie
Halina, Pałecznica
Mirosław, Łęczyca
Agnieszka, Kcynia
Renata, Promna
Jan, Sędziszów Małopolski
Paweł, Goleniów
Michał, Tczów
Rafał, Lgota Wielka
Sławomir, Przesmyki
Krzysztof, Domaszowice
Włodzimierz, Mikołów
Anna, Kiełczyna
Jan, Brąszewice
Stanisław, Przeginia
Anna, Brześć Kujawski
Antoni, Jarczów
Ryszard, Babkowice
Piotr, Tarnogród
Alicja, Radziemice
MAREK, Sokoły
Mieczysław, Chełmża
Roman, Zajączki Bankowe
Alicja, Radziemice
Jakub, Boniewo
Gałuszka, Hażlach
Jerzy, Świercze
Andrzej, Warszowice
Mateusz, Rychnów
Rafał, Dąbrowa białostocka
Kazimierz, Szynwałd
Wojciech, Ulhówek
Władysław, Garwolin
Dariusz, Damnica
Marcin, Ulan Majorat
Kamila, Czepielowice
Piotr, Łańcut
Paweł, Pelplin
Artur, Tuchorza
Wiktor, Poddębice
Krzysztof, Osiedle Poznańskie
Sławomir, Skierbieszów
Mirosław, Gózd
Paweł, Krasne
Adam, KĘSZYCE-WIEŚ
Krzysztof, RUSIEC
Jerzy, Szastarka
Edward, Rąbino
Marcin, szynwałd
Paweł, Zarszyn
Paweł, Nowe Kramsko
Grzegorz, Dołhobyczòw
MIROSŁAW, SANNIKI
Leszek, Wola Mysłowska
Bożena, Nowy Tomyśl
Małgorzata, Mircze
Robert, Miechów
Robert, Miechów
Sławomir, Stefania
Grzegorz, Brzeźnica
URSZULA, BRZEŹNIO
Jan, Brzeźnica
Aleksandra, Brojce
Marcin, Niedźwiada
Agata, Ruda
Tomasz, międzyrzec podlaski
Jan, Krzęcin
Bartosz, Gorzewo
Julia, Poniatowa
Jarosław, Kutno
IRENEUSZ, Ośno
Bogdan, Róża
Ryszard, Łosice
Maria, Sosnówka
Jarosław, Gorzków
Krzysztof, Pączewo
Adrian, Lipsko
Tomasz, Skalbmierz
Mariusz, Podedwórze
Krzysztof, Potoczek
Grzegorz, Wolka Pelkinska
Kamil, Zbuczyn
Michał, Warszawa
Paweł, Ryczów
Mariusz, Opatowiec
Wojciech, Karczmiska
Michał, Wąwolnica
Roman, Gronowo Elbląskie
Arnold, Polska Nowa Wieś
Weronika, Białystok
Łukasz, Pomieczyno
Grzegorz, Bodzentyn
Arkadiusz, Lublin
Mariusz, Cichobórz
Zofia, Paniówki
Amadeusz, Szemborowo
Marcin, Opinogóra Górna
Czesław, Międzylesie Damasławek
KAMIL, KURÓW
Hubert, Gniewoszów
MAŁGORZATA, SKIERBIESZÓW
Henryk, Lublin
Arkadiusz, Strzelce Wielkie
Arkadiusz, Strzelce Wielkie
Adam, Milicz
KRZYSZTOF, SADOWIE
Jan, Kaski
ALICJA, Wolbórz
Leszek, Zadzim
Krzysztof, Ryglice
Piotr, Rzezawa
Anna, Zawada Stara
Jarosław, Bychawa
Krzysztof, Wysokie
Ireneusz, Dolistowo Stare
Zbigniew, Dobrzyca
Adam, Zadzim
Marcin, Gorzkowice
Sylwester, Tarłów
Radosław, Czyżew
Tomasz, Jasieniec
Adrian, Gniewoszów
Gustaw, Kolonia Miloszowice
Robert, Mirsk
Joachim, Wilkowiczki
Grzegorz, Łagwy
Karol, Brzóza
Damian, Kozakowice Górne
Przemek, Promna
Mirosław, Pobiedziska
Andrzej, Miechów
Wiesław, Rakow
Krzysztof, Modlniczka
Sławomir, Zdrojek
MICHAŁ, Izbice
Monika, Wólka Kozodawska
Edyta, Rokiciny
Arkadiusz, Babimost
Franek, Promna
Rafał, brzezno
Krzysztof, Pabianice
Krzysztof, Trzemżal
Adam, Siedliska
Tomasz, Białogard
Sławomir, Przesmyki
Iwona, Promna
Jan, Borzychy
Barbara, Rozdrażew
DANIEL, ŁASKARZEW
Maria, Jeżowe
Andrzej, Słupia Kapitulna
Krzysztof, Kraczkowa
hubert, Gutanów
Roman, Dębsk
Stanisław, Regimin
Mariola, Warka
Bogusław, Stolno
Marek, Komarówka Podlaska
Andrzej, Dąbrowa Białostocka
Bogdan, Wilczęta
Urszula, Goszczyn
Michał, Promna
Tomasz, Spiczyn
Artur, Dobiesławice
Bogdan, Wieprz
Andrzej, Sieciechów
Grzegorz, Policzna
Agnieszka, Gnojnica
Mateusz, Chechnówka
Maciej, Przeworsk
Natalia, Michów
Marcin, Izbica
Hubert, Gutanów
Sławomir, Zbójno
Hubert, Gutanów
Grzegorz, Gostynin
Waldemar, Gostynin
Klaudia, Źlinice
Jan, Jeziorko
KRZYSZTOF, STUDZIONKA
Beniamin, Ćmielów
Kamil, Babiak
Kamil, Babiak
Tomasz, Baranów
Dariusz, Stara Dąbia

10 000 ZŁ

MILENA, KOWALEWO POMORSKIE
Tomasz, Wojciechowice
PAWEŁ, BRUDZEW

NAGRODA GŁÓWNA:    John Deere 5075E

EUGENIUSZ, PĘPOWO